Adnan Oktar Hakkında Dikkat Çeken İddia: Örgüt İçinde 12 Çocuk Doğdu!

Kara para aklama ve vergi kaçırdıkları iddiasıyla tutuklu yargılanan Dilan ve eşi Engin Polat çiftinin dosyasını takip eden ve dikkat çeken açıklamalarda bulunan gazeteci Emrullah Erdinç, Adnan Oktar hakkında şok bir iddia ortaya attı. 

Hakan Ural’ın programına konuk olan gazeteci Emrullah Erdinç, Adnan Oktar örgütünün içinde 12 çocuğun doğduğunu iddia etti.

İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi, Adnan Oktar ile birlikte 14 kişinin, 8 bin 658’er yıl hapis cezasına çarptırılmasıyla ilgili 73’ü tutuklu 215 sanıklı davada verilen hapis cezalarını onamıştı.

YouTube’da yayın yapan 140journos çok sayıda suçtan 8 bin 658 yıl hapse mahkum edilen Adnan Oktar ile ilgili “Kedicik” adlı bir belgesel yayımlamıştı. “Kedicikler” olarak bilinen mağdurların yaşadıkları kamuoyunda büyük yankı uyandırması sonrası dosyanın ayrıntıları tek tek ortaya çıktı.

”Kedicik” belgesi ile Adnan Oktar’ın yaptıkları ortalığa saçıldı. Belgesel ile başlayan ifşalar halen devam ediyor. Adnan Oktar örgütüne ilişkin yeni bir iddia daha ortaya atıldı.

Hakan Ural’ın yayınına katılan gazeteci Emrullah Erdinç, Adnan Oktar örgütüne ilişkin yaptığı açıklamada, örgüt içinde 12 çocuğun doğduğunu öne dürdü. Erdinç’in açıklamasına çok şaşıran Hakan Ural “Vay vay ilk defa duydum” diyerek yanıt verdi.

“Örgütün bilinmeyen noktası örgüt içinde doğan 12 çocuk var” diyen Emrullah Erdinç sözlerine şöyle devam etti:

”Dini nikahla örgütün ilk üyeleri cinsel birleşme sonucunda 12 çocukları oluyor. Adnan Oktar çocuk sevgisi örgüt sevgisinin önüne geçer diyor ve anne babaları çocuklarından ayırıyor. Normal ilişkiyi yasaklıyor. 12 çocuğu annelerinden uzakta büyütüp işkenceler yapıyor çocuklara… Bu çocuklar en son mahkemeye geldiler anne-babalarını tanımıyorlar ve mahkemede anlattıkların kanım dondu.’

Öte yandan Emrullah Erdinç yaptığı açıklamada seks kasetlerine dikkat çekerek “Seks kasetleri çekilip şantaj olarak kullanılıyor, kedicikleri siyasilere gönderip otel odalarında kayıt alıyorlar. Örgütün elinde 5 bin kişiye ait görüntü olduğu iddia ediliyor. Bunların çoğu yurt dışında” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x