Negatif Enerji Yüzünden Eski Evinden Taşınan Şulemsi’nin Yeni Lüks Villası Dikkat Çekti

Dilan ve Engin Polat’ın tutuklanmasının ardından gözler Fenomen Şulemsi ve eşi Yasin Türk’e çevrilmişti. Hakkında yatları katları var iddiaları ortaya atılan Şulemsi’den, haberleri tiye alan yırtık çoraplı bir paylaşım gelmişti hatta. Geçtiğimiz aylarda ‘eski evi negatif enerjiyi içine hapsettiği için’ taşınma kararı alan Şulemsi şu an nasıl bir evde oturuyor? Bir bakalım…

Şulemsi adıyla bilinen Şule Kayatürk, sosyal medya paylaşımlarıyla ünlendikten sonra güzellik merkezi açan fenomenlerden yalnızca biri. Kendisini şu günlerde bu kadar çok konuşmamızın nedeni de hakkında ortaya atılan birtakım iddialar.

Şulemsi ve eşi Yasin Türk, geçmişten bu yana yaşadıkları değişimle epey gündemdeler şu anda. Tabii sadece dış görünüş olarak değil, hayat standartları olarak da farklı bir noktada oldukları açık.

Şulemsi, villaları, helikopterleri olduğu iddialarının ardından bu tarz videolarla hakkındaki haberleri tiye almaya başladı. Öyle ki yırtık çorapla bile paylaşım yaptı…

Hem bir sürü kedi ve köpeği olduğu için hem de evlerin bir süre sonra kötü enerjiyi içine hapsettiğini düşündüğü için geçtiğimiz aylarda yeni bir eve taşındı Şulemsi.

Taşınma videosu çeken Şulemsi, geçtiğimiz haftalarda yeni evine ait bir video paylaştı.

Videoda Şulemsi’nin geniş bahçeli, havuzlu bir villaya taşındığını görüyoruz…

Evin diğer detayları da şöyle…

Yırtık çorap detayından sonra bu ev sanki biraz olmadı gibi ama yorumu size bırakmak en iyisi…

Siz bu yaşananlarla ve iddialarla ilgili ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x